SPOTKANIE Z POLICJANTAMI
Bezpieczeństwo na drodze, bezpieczeństwo w sieci, a także odpowiedzialność karna nieletnich to tematy spotkania z policjantami, które odbyło się 28 listopada 2023 r. w naszej szkole. Spotkanie odbyło się w dwóch grupach : młodszej (klasy 0 – IV) i starszej (V – VIII). Celem zajęć był wzrost świadomości zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży. Z wielu działań realizowanych w ramach programu profilaktycznego w naszej szkole.
Serdecznie dziękujemy przedstawicielom policji za wizytę.
Katarzyna Nowalska