DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE
16 maja 2024 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Do szkoły przybyły dzieci z rodzicami i z babciami, które 1 września będą uczęszczać do oddziału zerowego oraz do pierwszej klasy. Wszystkich przybyłych gości przywitał pan dyrektor Andrzej Turlewicz, który przybliżył jak wygląda organizacja pracy i funkcjonowanie placówki. Zaproszeni gości mogli zobaczyć i dowiedzieć się jak wyglądają zajęcia z języka angielskiego, w pierwszej klasie oraz w oddziale zerowym. Dzieci razem z rodzicami oraz babciami wykonały prace plastyczną, oglądały krótki film edukacyjny, grały na magicznej ścianie oraz zwiedzały naszą szkołę. Było wiele radości i uśmiechu, a na zakończenie czekała słodka niespodzianka.
Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie.
Magdalena Pawłowska