DLA NIEPODLEGŁEJ…
Pod takim hasłem odbył się dziś w naszej szkole Koncert Piosenki Patriotycznej, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie. Po raz kolejny przyłączyliśmy się również do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”.Atmosfera podczas występów oraz zaangażowanie, z jakim uczniowie zaśpiewali przygotowane piosenki i „Mazurek Dąbrowskiego”, są najlepszym dowodem na to, że Polska to nie tylko słowo – to wartość, która żyje w naszych sercach.