DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE
13 maja w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych zerówkowiczów i pierwszoklasistów. Dzieci miały okazję poznać swoje przyszłe sale, nauczycieli oraz przekonać się, że nauka w zerówce i klasie pierwszej to przede wszystkim odkrywanie świata poprzez zabawę i wspólne działania. Nie zabrakło uśmiechu, ciekawych aktywności oraz słodkiego poczęstunku. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spędzić ten wyjątkowy czas i już dziś mówimy – do zobaczenia we wrześniu! Serdecznie zapraszamy również całe rodziny na pełen radości i wspólnej zabawy Dzień Rodziny, który odbędzie się 29 maja w naszej szkole.