Zgodnie z tradycją, przystąpiliśmy dzisiaj do akcji ozdabiania pierników. Zapach piernikowy wypełnił całą naszą salę. Polewanie lukrem i posypywanie kolorową posypką – to była największa frajda! Wszystkie dzieci zgodnie stwierdziły, że pierniczki są przepyszne.