PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
24 marca w Naszej Szkole był dniem innym niż wszystkie. Uczniowie świętowali Pierwszy Dzień Wiosny ubierając się na wylosowany wcześniej kolor. W klasach czekał na uczniów poczęstunek który pasował do wybranego koloru.Dzień ten był również „dniem bez plecaka”. Podczas pierwszych trzech lekcji nauczyciele zamienili się miejscami z uczniami i to oni prowadzili lekcje. Każda z klas przygotowała na tę okazję swój okrzyk wiosenny, który zaprezentowaliśmy na boisku szkolnym, już po symbolicznym rozebraniu marzanny.
Cała społeczność szkolna dziękuje Radzie Rodziców za pyszną pizzę.