Nasi pierwszoklasiści mieli swój wielki dzień. Przed całą szkolną społecznością udowodnili, że wiedzą jak być dobrym Polakiem, uczniem i kolegą. Pan dyrektor pasował ich mega ołówkiem na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej im. Bartosza Głowackiego w Zarzeczu. Gratulujemy.
Agnieszka Filipek