SPŁYW KAJAKOWY
7 czerwca 2024r. uczniowie klas 7-8 uczestniczyli w 14 km spływie kajakowym rzeką Radomką. Kilkugodzinne zmagania z wiosłami zakończyły się wspólnym ogniskiem. Po powrocie do szkoły młodzież rozpoczęła przygotowania do nocowania. Mało kto zmrużył tej nocy oko ( no może pani Olga ). Zmęczeni i niewyspani, ale za to z uśmiechem wróciliśmy nad ranem do domów.
Piotr Dobosz