SUKCES NASZYCH UCZNIÓW NA II LUBELSKICH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ W RUMMIKUB
Sukces naszych uczniów na II Lubelskich Mistrzostwach Szkół w Rummikub. Igor Pachucy z klasy 4 zajął II miejsce wśród 63 uczestników. Otrzymał tym samym bilet na mistrzostwa ogólnopolskie, które odbędą się w Łodzi. Jan Jaroszyński, Mateusz Urbanek, Lena Walasek, Igor Pachucy i Natalia Jędrych zajęli drużynowo 2 miejsce na 14 szkół. Jesteśmy bardzo dumni. Serdecznie gratulujemy. Igorowi życzymy sukcesów na arenie ogólnopolskiej.
Ewa Skowyra