SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE RECYTATORSKIM
31 marca 2023 roku w Szkole Podstawowej w Górze Puławskiej odbył się XX jubileuszowy konkurs recytatorski „Poezja ks. Jana Twardowskiego” pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Puławskiego pani Danuty Smagi, w którym udział wzięło kilkanaście szkół z powiatu. Przygotowania do prezentacji poezji były dla młodzieży okazją do poznania twórczości ks. Jana Twardowskiego oraz rozwijania umiejętności wyrażania siebie w recytacji. Naszą szkołę w dwóch kategoriach wiekowych reprezentowali: Antoni Wanicki uczeń klasy V, Weronika Jankowska także uczennica klasy V, uczennica klasy VI Milena Grodzicka oraz uczennice klasy VIII: Amelia Nakonieczna, Oliwia Nowak i Oliwia Wójcik przygotowani przez panią Małgorzatę Matras i panią Martę Szendel.
Miło nam poinformować, że wśród osób nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się także nasi uczniowie. W kategorii klas IV – VI wyróżnienia otrzymali: Antoni Wanicki i Milena Grodzicka, natomiast w kategorii klas VII – VIII Oliwia Nowak zdobyła II miejsce, a Oliwia Wójcik została nagrodzona wyróżnieniem.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Marta Szendel