ŚWIĄTECZNY KIERMASZ
W niedzielę 21 grudnia 2025 r. przed kościołem parafialnym w Zarzeczu odbył się kiermasz świątecznych ozdób bożonarodzeniowych oraz domowych ciast, przygotowanych przez społeczność naszej szkoły. Dochód z kiermaszu zasilił fundusz Spółdzielni Dobrych Serc w ramach projektu „TalentowiSKO”, a naszym marzeniem jest budowa miejsca na szkolny ogródek grillowy dla uczniów przy szkole w Zarzeczu. Serdecznie dziękujemy wszystkim kupującym za obecność, życzliwość i hojne wsparcie naszej inicjatywy. Wyrazy szczególnej wdzięczności kierujemy do organizatorów kiermaszu za ich zaangażowanie, czas i pracę włożoną w przygotowanie wypieków oraz ozdób. Rodzicom za pyszne wypieki. Szczególne podziękowania składamy: księdzu proboszczowi Robertowi Kuropieska, państwu Małgorzacie i Marcinowi Sawickim, Zuzi Sawickiej, pani Marzenie Ozga, Amelce Ozga, pani Małgorzacie Feraru wraz z Angelo i Tosią, pani Marlenie Marek oraz nauczycielce pani Oldze Mazur, za wyjątkową pomoc, pomysły i wsparcie na każdym etapie organizacji wydarzenia. Dzięki rodzicom i takim osobom nasza szkolna społeczność może realizować piękne inicjatywy, które łączą, uczą wrażliwości i realnie zmieniają naszą przestrzeń wokół.