TURNIEJ SZACHOWY
W dniu 1 czerwca odbył się w naszej szkole turniej szachowy, w którym uczestniczyli uczniowie wszystkich grup wiekowych od zerówki do klasy ósmej, podzieleni na 2 kategorie kl.0-4 i 5-8. Wzięło w nim udział 28 ochotników, którzy postanowili sprawdzić swoje umiejętności w starciu z oponentem. Konkurs przebiegał 2 – etapowo. Część 1 odbyła się w systemie pucharowym, w którym wygrani po pierwszych rozgrywkach zawodnicy przechodzili do etapu 2. Ten przeprowadzony był systemem szwajcarskim w oparciu o program „Chessmanager”. Zawodnicy dobierani byli losowo grając w 4 rundach na czas.
Zwycięzcami w kat. I zostali:
I miejsce: Jan Jaroszyński klasa 3
II miejsce: Natan Kiełpsz klasa 3
III miejsce: Maksymilian Chrzanowski klasa 1
Zwycięzcami w kat. II zostali:
I miejsce: Jakub Sielski klasa 5
II miejsce: Krzysztof Sielski klasa 8
III miejsce: Miłosz Kiljanek klasa 7
Wszystkim uczestnikom rozgrywek dziękujemy za wysokie zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom.
Konkurs przygotowany został we współpracy z ODK M-Pik w Puławach. Dziękujemy za wsparcie merytoryczne i udostępnienie zegarów szachowych.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia
organizatorzy: p. Ewa Wojciechowska, p. Piotr Dobosz