WIOSENNY MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ RUMMIKUB
Zwycięzcy :
Mateusz Urbanek SP Zarzecze
Julia Peciak SP Piotrowice
Jan Jaroszyński SP Zarzecze
Nagroda specjalna dla najmłodszego uczestnika : Jakub Paciorek klasa I SP Zarzecze
27 marca nasza szkoła była organizatorem pierwszego w gminie Międzyszkolnego Turnieju Rummikub pod patronatem gminy Puławy. Wzięli w nim udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Zarzeczu (13 osób) i Szkoły Podstawowej w Piotrowicach (11 osób).
Trenerzy (Ewa Skowyra, Marta Szendel, Andrzej Turlewicz, Hanna Adamczyk) również stoczyli pojedynek.
Organizatorami i sponsorami nagród byli : TM Toys, Wójt Gminy Puławy Kamil Lewandowski, Szkoła Podstawowa w Zarzeczu.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. To jeszcze nie koniec 15 kwietnia nasi uczniowie będą reprezentowali szkołę na Turnieju Wojewódzkim w Lublinie.