WYJAZD UCZNIÓW DO MEDIATEKI
Dnia 20.05.2026 r. uczniowie klas V i VI uczestniczyli w wycieczce do Mediateki – Biblioteki Miejskiej w Puławach. Podczas wizyty w bibliotece mieli okazję spotkać się z marynarzem, który opowiedział uczniom o swojej pracy na morzu, podróżach po świecie oraz codziennym życiu na statku. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali opowieści gościa i chętnie zadawali pytania. Po zakończonym spotkaniu wszyscy udali się na wspólne lody, które były miłym zakończeniem wycieczki. Uczniowie wrócili do szkoły pełni nowych wrażeń i ciekawych doświadczeń.
Małgorzata Kowalczyk