ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA PLASTYCZNE
Realizacja projektu #FunduszeEuropejskie, #FunduszeUE
W naszej szkole odbywają się zajęcia rozwijające kompetencje społeczno – emocjonalne: zajęcia plastyczne w ramach projektu „WDROŻENIE WSPÓLNYCH STANDARDÓW USŁUG EDUKACYJNYCH POPRZEZ REALIZACJĘ PROGRAMÓW ROZWOJOWYCH W SZKOŁACH GMIN KAZIMIERZ DOLNY I PUŁAWY (WIEJSKIEJ) WCHODZĄCYCH W SKŁAD MOF MIASTA PUŁAWY”. W zajęciach plastycznych uczestniczą uczniowie klasy III pod opieką p. A. Zgodzińskiej. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (piątek). Młodzi artyści doskonalą swój warsztat plastyczny, rozwijają wyobraźnię, twórcze myślenie. Poznają różnorodne techniki, materiały i narzędzia plastyczne. Jest to doskonała okazja do odkrywania radości z tworzenia piękna, wyrażania siebie, swoich przeżyć i doświadczeń za pomocą środków plastycznych.
